IRLANDIA: Pomocnik ogólnobudowlany - Montaż podłóg, drzwi, okien. Wykończenia

HRBC GROUP SP. z o.o.

Okolice Dublina, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • wykańczanie pomieszczeń sterylnych (branża farmaceutyczna)
  • montaż paneli i podłóg
  • wstawianie: drzwi, okien
  • montaż oświetlenia
  • prace ogólnobudowlane zlecone na miejscu

Oferujemy

  • irlandzką umowę o pracę (bezpośrednio u pracodawcy)
  • pełne szkolenie na miejscu
  • możliwość długotrwałej współpracy u renomowanego Klienta (roczny kontrakt)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • opłacony transport do Irlandii
  • szacowane zarobki: 2580e netto miesięcznie (stawka godzinowa: 14,86e netto)
  • zagwarantowane zakwaterowanie
  • miejsce pracy: 50/80km od Dublina

Wymagania

  • nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego nauczysz się na miejscu
  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację w pracy (warunek konieczny!)
  • motywacja do nauki oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dokładność i precyzja
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
76,5PLN - 76,5PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy