ManpowerGroup Sp. z o.o.

iOS Developer

Miejsce pracy: Wrocław, Oława, Wałbrzych, Kłodzko, Legnica, Jelenia Góra, Bolesławiec, Strzelin

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Praca zdalna, raz na 3 miesiące w biurze
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Ulga na prawa autorskie 75%
  • Dofinansowania na szkoleń
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języków obcych
  • Darmowy dostęp do platformy NEXT
  • Opcja leasingu samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Multisport

Wymagania:

  • Minimum półroczne doświadczenie przy tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Znajomość języka Swift i iOS SDK
  • Wiedza na temat wzorców projektowych i architektonicznych, programowania reaktywnego (RxSwift, RxCocoa)
  • Znajomość baz danych, Rest, JSON i GIT
  • Ukończenie studiów wyższych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji mobilnej w iOS zgodnie z potrzebami klientów
  • Uczestnictwo w różnych etapach tworzenia oprogramowania
  • Praca w międzynarodowych zespołach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy