Hays Poland

IOS Developer

Poznań
Poznań
NR REF.: 1096485

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera branży farmaceutycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

iOS Developer

Lokalizacja: Poznań
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • Tworzenie aplikacji mobilnych natywnych i hybrydowych, głównie na platformę iOS, częściowo na platformę Android,
  • Mentoring dla początkujących programistów aplikacji mobilnych.
Wymagania:
  • 5 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych,
  • 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji natywnych iOS z wykorzystaniem Swift oraz mobilnych aplikacji hybrydowych, preferowana platforma Cordova,
  • Doskonała znajomość architektury aplikacji iOS i iOS SDK,
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu intuicyjnych interfejsów użytkownika oraz w wykorzystaniu RESTful API, tworzeniu aplikacji wielojęzykowych,
  • Praktycznie doświadczenie w bezpiecznym (zaszyfrowanym) przechowywaniu danych w aplikacji do użycia offline oraz w uwierzytelnianiu użytkowników (SAML, OpenID, Oauth, Kerberos),
  • Praktycznie doświadczenie w użyciu XML, JSON, REST, SOAP,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków, umiejętności komunikowania się w języku biznesu (nietechnicznym), a także umiejętności dzielenia się wiedzą z mniej doświadczonymi członkami zespołu,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu płynnym (pisany i mówiony)
  • Praktyczna znajomość HTML 5, CSS 3, JavaScript, biegła znajomość środowiska Xcode i Mac OS,
  • Umiejętność debugowania aplikacji webowych z wykorzystaniem narzędzi dla deweloperów w przeglądarkach.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,
  • współpracę w międzynarodowym środowisku,
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland