Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie i implementowanie funkcjonalności oraz rozwijanie istniejących rozwiązań,
  • Integracje z zewnętrznymi i wewnętrznymi serwisami,
  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązania produktowego,
  • Aktywne wsparcie zespołu deweloperskiego w zakresie wymiany wiedzy i code review,
  • Udział w projekcie rozwoju inteligentnej platformy komunikacyjnej.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w programowaniu iOS,
  • Dobrej znajomości technologii:
  • Xcode i iOS SDK
  • Swift
  • CleanSwift
  • SPM
  • Combine
  • Znajomości metodologii SCRUM, komunikatywności i proaktywności,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Umiejętności weryfikacji pracy innych członków zespołu developerskiego,
  • Znajomość zagadnień z obszaru audio-video będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Pracę w nowoczesnych, międzynarodowym środowisku,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, zniżki pracownicze,
  • Programy, inicjatywy i działania CRS w obszarach takich jak środowisko, różnorodność, integracja i dobre samopoczucie,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance,
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • System nagród motywujący do rozwoju; szeroką ofertę szkoleń, kursów i konferencji,
  • Szkolenia z języka angielskiego z native speakerem.

Wymagania

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla bankowości, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Prezentacja firmy

Szukasz pracy?
Rekruterzy tworzący agencję rekrutacyjną SMART- HR chętnie Ci w tym... pomogą.
Wierzymy, że największym skarbem firmy są doskonale dobrani i zmotywowani pracownicy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi rekrutacjami.

Nie znalazłeś oferty pracy, która i rozwinie Twój potencjał?
Wyślij nam swoje aktualne CV. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jesteś przedsiębiorcą?
Naszym celem jest usprawnienie funkcjonowania firm. Dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu sprostasz wymaganiom dzisiejszego rynku. Błędy związane z wyborem nieodpowiednich pracowników mogą przełożyć się na funkcjonowanie całej organizacji, straty finansowe oraz stagnację firmy.
Twój sukces w biznesie jest na wyciągnięcie ręki, lecz wymaga wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego wsparcia z zewnątrz. Dlatego powstał SMART-HR, firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i skutecznym pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy. Zapoznaj się z naszą ofertą i rozwijaj się z nami.

Smart-HR realizuje zlecenia z zakresu:

-Rekrutacji i selekcji pracowników
-Doradztwa HR w zakresie zarządzania personelem (motywacja, systemy wynagradzania)
-Szkoleń: menedżerskich, sprzedażowych, rozwijających kompetencje społeczne
-Doradztwa w zakresie Prawa Pracy
-Kadr, Płac, BHP
-Job Coachingu dobierany plan rozwoju kariery, we współpracy z coachem zawodowym.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management , Praca Internet / e-commerce