iOS Developer / Team Leader

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Klient: Globalny dostawca usług IT, z niemieckim kapitałem, który świadczy kompleksowe usługi serwisowe sprzętu komputerowego na skalę przemysłową.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę zespołu rozwijającego aplikację mobilną dla inżynierów, dzięki której otrzymują dostęp do szczegółów aktualnie realizowanych zadań. Dzięki tej aplikacji mogą na bieżąco monitorować swoje zadania czy też otrzymują powiadomienia odnośnie nowych ticketów.

Stanowisko: iOS Developer / Team Leader

Zadania na tym stanowisku:

Optymalizacja i rozwój oprogramowania, dostosowanie centralnych procesów firmy, mających na celu kontrolowania procesów biznesowych na całym świecie

Nadzorowanie i wspieranie zespołu programistów aplikacji mobilnych

Przejęcie odpowiedzialności za planowanie i monitorowanie procesu wdrażania

Ściśle i stała współpraca z naszym zespołem do projektowania i testowania UX / UI

Co firma oferuje?

Pracę na podstawie umowy o pracę

Międzynarodowe projekty

Budżet szkoleniowy

Lekcje języka angielskiego i/lub niemieckiego z native speakerem

Elastyczne godziny pracy

Karte Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie życie dla Ciebie, Twojego partnera i członków rodziny

Dofinansowane do dojazdów do pracy

Dofinansowanie do obiadów

Pakiet rekolakcyjny

Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

Bezpośrednią i nieformalną komunikacje nawet na poziomie zarządzania

Możliwość wdrażani własnych pomysłów

Możliwości kariery: możliwości szkolenia zawodowego, osobistego i językowego

Autobus firmowy z centrum Wrocławia

Wymagania wobec Kandydatów:

min. 3 lata doświadczenia w środowisku iOS

min. 6 miesięcy doświadczenie na stanowisku Team Lidera

Doskonała znajomość języka angielskiego

Znajomość projektów mobilnych na iOS oraz dogłębne zrozumienie platform mobilnych

Znajomość zwinnego tworzenia oprogramowania

Chęć rozwoju w środowisku podobnym do start-upu i pracy z najnowocześniejszymi technologiami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media