Opis stanowiska pracy

- Programista iOS będzie odpowiedzialny za rozwój gotowego silnika aplikacji mobilnych oraz rozwijania nowych projektów.
- Poszukujemy zarówno studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych jak i osób już czynnych zawodowo.
- Posiadających co najmniej podstawową znajomość programowania na platformę iOS (Swift 3+).
- Nie wykluczamy współpracy ze zdolnymi programistami bez wykształcenia kierunkowego.
- Miejsce zatrudnienia: Poznań, Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy (Dębiec).

Wymagania

Wymagania:

- umiejętność programowania dla systemu iOS (Swift)
- kluczowe technologie na tym stanowisku to: xCODE (8.0+), Swift 3+, OOP, Alamo Fire, Realm, Carthage, Git, REST/SOAP, XML, SQLite, Google API's
- ogólne zdolności programistyczne oraz łatwość w przyswajaniu wiedzy z zakresu programowania oraz wzorców projektowych
- umiejętność wdrażania się w cudzy projekt
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie się rozwijającej firmie
- bardzo dobre warunki finansowe oraz dowolną formę współpracy (umowa o pracę, kontrakt, b2b, umowa o dzieło itp.)
- ciągłe zgłębianie specyfiki programowania dla urządzeń mobilnych głownie w sektorze IoT, beacony, analityka ruchu
- szybkie zdobywanie doświadczenia w tym najszybciej rozwijającym się sektorze IT
- ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w różnorodnych i niepowtarzalnych projektach
- czas pracy nieprzekraczający 8 godzin dziennie, możliwość wykonywania części zadań w domu
- dużą swobodę działania, fantastyczną, koleżeńską atmosferę
- ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacjach wykorzystywanych przez tysiące użytkowników
- pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze z nieograniczonym dostępem do dobrej kawy, herbaty oraz innych napojów

Uprzejmie informujemy, że Pani/Pana CV będzie rozpatrywane, jeśli zawarta będzie w nim klauzula o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez
QRTAG Sp. z o.o. z siedzibą we Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182, 1662)."

Informujemy, że Administratorem danych jest
QRTAG Sp. z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 406
61-441 Poznań
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r., kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.
Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Naszą misją jest otwieranie świata aplikacji na nowych twórców. <br/>QRt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
20PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy