Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

iOS Developer (swift)

61-441 Poznań, wielkopolskie

QRtag Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

- Programista iOS będzie odpowiedzialny za rozwój gotowego silnika aplikacji mobilnych oraz rozwijania nowych projektów.
- Poszukujemy zarówno studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych jak i osób już czynnych zawodowo.
- Posiadających co najmniej podstawową znajomość programowania na platformę iOS (Swift 3+).
- Nie wykluczamy współpracy ze zdolnymi programistami bez wykształcenia kierunkowego.
- Miejsce zatrudnienia: Poznań, Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy (Dębiec).

Wymagania

Wymagania:

- umiejętność programowania dla systemu iOS (Swift)
- kluczowe technologie na tym stanowisku to: xCODE (8.0+), Swift 3+, OOP, Alamo Fire, Realm, Carthage, Git, REST/SOAP, XML, SQLite, Google API's
- ogólne zdolności programistyczne oraz łatwość w przyswajaniu wiedzy z zakresu programowania oraz wzorców projektowych
- umiejętność wdrażania się w cudzy projekt
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie się rozwijającej firmie
- bardzo dobre warunki finansowe oraz dowolną formę współpracy (umowa o pracę, kontrakt, b2b, umowa o dzieło itp.)
- ciągłe zgłębianie specyfiki programowania dla urządzeń mobilnych głownie w sektorze IoT, beacony, analityka ruchu
- szybkie zdobywanie doświadczenia w tym najszybciej rozwijającym się sektorze IT
- ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w różnorodnych i niepowtarzalnych projektach
- czas pracy nieprzekraczający 8 godzin dziennie, możliwość wykonywania części zadań w domu
- dużą swobodę działania, fantastyczną, koleżeńską atmosferę
- ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacjach wykorzystywanych przez tysiące użytkowników
- pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze z nieograniczonym dostępem do dobrej kawy, herbaty oraz innych napojów

Uprzejmie informujemy, że Pani/Pana CV będzie rozpatrywane, jeśli zawarta będzie w nim klauzula o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez
QRTAG Sp. z o.o. z siedzibą we Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182, 1662)."

Informujemy, że Administratorem danych jest
QRTAG Sp. z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 406
61-441 Poznań
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r., kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.
Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Naszą misją jest otwieranie świata aplikacji na nowych twórców.
QRtag nie jest zwykłym... rozwiązaniem. To systemowa innowacja, która sprawi, że każdy będzie mógł wykonać własną, niepowtarzalną aplikację.

W świecie ciągle rozwijających się technologii takie narzędzie to doskonałe rozwiązanie dla każdej dynamicznej instytucji.

W ciągle zmieniającym się świecie, my zmieniamy się jeszcze szybciej. Wierzymy, że tylko za pomocą pionierskiego systemu operacyjnego możemy zapewnić naszym partnerom wygodę tworzenia wyjątkowych aplikacji mobilnych. QRtag otwiera świat przed ludźmi obdarzonymi wyobraźnią, którzy chcą dzielić się tym, co warte odkrycia. To nasi partnerzy są podstawą naszej działalności. Zapraszamy ich do tworzenia własnych aplikacji, dzięki którym dobre pomysły mogą stać się świetne.

QRtag łączy technikę z wyobraźnią. Jesteśmy nieprzejednani w pogoni za innowacją i odkryciami, kreujemy nowe technologie i oferujemy rozwiązania, które poszerzają możliwości. To moc łączenia tego, kim jesteśmy teraz z tym, kim chcemy być jutro.

Ale najważniejsze wcale nie jest to, co oferujemy. Najważniejsze jest to, co robią z tym nasi partnerzy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
do ustalenia
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
20,00 zł - 50,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy