Inżynier zarządzania produkcją

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój

Zadania:

  • Wdrażanie nowych pracowników do pracy
  • Regularna kontrola realizacji zleceń zgodnie z założoną technologią produkcyjną
  • Nadzór nad dyscypliną pracy wśród pracowników produkcyjnych zgodnie z zapisami regulaminu pracy
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych w powiązaniu z obszarami spawalnictwa, jakości, logistyki, planowania, BHP i innymi
  • Wdrażanie nowych projektów do toku produkcyjnego
  • Pełnienie wszystkich zadań związanych z nadzorem nad pracownikami (prawo pracy i BHP)
  • Realizacja całego toku produkcyjnego zgodnie z ustalonymi standardami BHP, technologicznymi, logistycznymi, porządkowymi, autonomicznego utrzymania ruchu
  • Reagowanie w sytuacjach kryzysowych zgodnie z odpowiednimi procedurami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane (zarządzanie produkcją, zarządzanie lub pokrewne)
  • Znajomość metod obróbek powierzchniowych
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość programu klasy ERP
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość metodologii lean manufacturig

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języków obcych
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Komputer do użytku prywatnego
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Paczki świąteczne
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Program rekomendacji pracowników

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy