Inżynier Wsparcia Sprzedaży- Automatyka Przemysłowa

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1175451

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Inżynier Wsparcia Sprzedaży.

 Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz ofert dla klientów
  • Wspieranie regionalnego działu sprzedaży w realizacji codziennych zadań
  • Przygotowywanie raportów i zestawień sprzedaży
  • Dobór sprzętu dla klientów, rozwiązywanie ich problemów, sporadyczne wizyty u klientów
  • Wspieranie regionalnego działu sprzedaży w realizacji targów, konferencji, kampanii marketingowo-sprzedażowych, szkoleń, seminariów, webinariów i wszelkich innych inicjatyw marketingowych
  • Zastępowanie lokalnych Inżynierów Sprzedaży podczas ich nieobecności
  • Wspieranie procesu sprzedaży celem realizacji budżetu zespołu
  • Realizacja zamówień wraz z monitoringiem całego procesu dostaw, informowanie klientów o statusie zamówienia
  • Podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu komponentów znajdujących się w portfolio firmy
  • Stały rozwój umiejętności handlowych w celu dążenia do spełnienia wymagań niezbędnych do objęcia stanowiska Inżyniera Sprzedaży
  • Kontakt z osobami wewnątrz organizacji mającymi wpływ na terminową realizację zadań, dostaw, akceptacji ofert i warunków kredytowych w celu eliminacji problemów związanych z realizacją zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne minimum I stopień: Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Mechatronik, Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie kwartalne i roczne
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. Multisport, Lux Med, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie dojazdów do pracy w wysokości 200 PLN brutto miesięcznie)
  • Pakiet szkoleń
  • Ciągły rozwój z obszaru automatyki przemysłowej
  • Możliwość awansu na stanowisko inżyniera sprzedaży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy