Inżynier Wsparcia IT

Euvic Sp. z o.o. - pl
Euvic – już od kilkunastu lat działamy w obszarze usług informatycznych.

Nasz zespół to dziś ponad 700 specjalistów, a w całej grupie technologicznej Euvic, która skupia firmy informatyczne z całej Polski - ponad 2000. Pracujemy w 15 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to ponad 150 różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy przede wszystkim najnowsze technologie Java oraz .Net, nasze projekty to głównie systemy webowe oraz aplikacje mobilne.

Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych specjalistów IT jak i początkujących pasjonatów technologii informatycznych.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Wrocław
Liczba wakatów
1
Minimalne doświadczenie
mniej niż 1 rok
Rodzaj umowy
Na czas określony
Wymiar etatu
Pełny etat
Wynagrodzenie
? - ? / ? (Brutto)

Euvic – już od ponad dekady działamy w obszarze usług informatycznych.

Nasz zespół to dziś ponad 600 specjalistów, a w całej grupie technologicznej Euvic, która skupia firmy informatyczne z całej Polski - ponad 1800. Pracujemy w 9 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to ponad 150 różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy przede wszystkim najnowsze technologie Java oraz .Net; nasze projekty to głównie systemy webowe oraz aplikacje mobilne. Mówmy o sobie antykorporacja – mimo rozmiarów wciąż działamy jak firma rodzinna i pielęgnujemy jej wartości.

Zakres zadań:
• Zarządzanie incydentami, wnioskami i zmianami w systemie ITSM
• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników
• Szkolenia użytkowników z obsługi komputerów, systemów Klienta i polityk IT
• Instalacja, konfiguracja i utrzymanie sprzętu i oprogramowania IT
• Zarządzanie zainstalowanym oprogramowaniem i aplikacjami
• Tworzenie i aktualizacja instrukcji dla użytkowników oraz innej dokumentacji IT
• Współpraca z dostawcami sprzętu i usług IT

Oczekiwania:
• Wykształcenie techniczne
• Znajomość obsługi, konfiguracji i instalacji sprzętu komputerowego i biurowego
• Znajomość zagadnień pracy komputerów w sieci LAN i Wi-Fi
• Znajomość systemów operacyjnych Windows, aplikacji biurowych Office
(konfiguracja aplikacji Microsoft Outlook, Skype, funkcji programów Microsoft
Word, Excel)
• Znajomość konfiguracji urządzeń mobilnych
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
• Umowę o pracę.
• System premiowy uzależniony od osiągniętych wyników.
• Prywatną opiekę medyczną.
• Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.