INŻYNIER WHITE COLLAR - UTRZYMANIE RUCHU

Brembo Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Nazywamy się Brembo i jesteśmy światowym liderem produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek. Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje: badania, tworzenie prototypów, rozwój i testowanie, aż po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.
W związku z rozwojem zakładu w Dąbrowie Górniczej systematycznie rozbudowujemy zespół utrzymania ruchu. Aplikuj!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Jako członek zespołu inżynierów utrzymania ruchu specjalizujący się w mechanice podejmiesz się misji opieki nad parkiem maszynowym Brembo.

Twoje zadania:

  • przygotowujesz plany oraz zlecasz kierownikom zmianowym działania prewencyjne z wykorzystaniem systemu CMMS
  • rozwiązujesz problemy techniczne i wprowadzasz udoskonalenia
  • swoją wiedzą i doświadczeniem wspierasz zespół operacyjny w skomplikowanych działaniach
  • planujesz zasoby niezbędne do wykonywania prac
  • występujesz w roli eksperta utrzymania ruchu we współpracy z innymi działami (produkcja, jakość oraz bezpieczeństwo)
  • kontrolujesz efekty pracy zewnętrznych serwisów
  • odpowiadasz za dostęp do aktualnej dokumentacji technicznej oraz części zamiennych

Wiedza i doświadczenie, które wykorzystasz na stanowisku:

  • wykształcenie wyższe techniczne – mechanika, automatyka, budowa maszyn
  • znajomość zagadnień z mechaniki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w tym schematów hydrauliki i pneumatyki siłowej, rys. technicznego itp.)
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym (minimum 2 – 3 lata)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (współpraca z firmami obcojęzycznymi)

Docenimy także:

  • znajomość programów wspomagających projektowanie (AutoCad itp.)
  • doświadczenie w zautomatyzowanym zakładzie przemysłu ciężkiego
  • umiejętności analizowania oraz podejmowania decyzji pod presją czasu

Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała + premie regulaminowe
  • coroczny system podwyżek
  • system nagród KAIZEN

Rozwój w stabilnej i nowoczesnej firmie produkcyjnej:

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko dające wiele satysfakcji
  • codzienna współpraca w doświadczonym zespole inżynierskim
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

Dodatkowe benefity:

  • karty Multisport i OK System dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą
  • bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna za 1 zł
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych.