Inżynier Utrzymania Ruchu

Hays Poland

Okolice Oławy, dolnośląskie

Hays Poland

Okolice Oławy
NR REF.: 1148701

Obowiązki i zadania:
  • Zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie prawności technicznej maszyn
  • Opracowywanie i nadzorowanie realizacji planów przeglądów prewencyjnych
  • Koordynowanie pracy serwisów zewnętrznych
  • Analizowanie przyczyn usterek i awarii oraz wprowadzanie odpowiednich akcji korygujących oraz zapobiegawczych
  • Kontrolowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakresie BHP
  • Przygotowywanie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Reprezentowanie utrzymania ruchu podczas audytów klientów
  • Współpraca z działami wewnętrznymi m.in. w celu wdrożenia usprawnień maszyn produkcyjnych, nowych projektów oraz uruchomień
  • Udział przy planowaniu budżetu dla nowych inwestycji oraz bieżących kosztów

   Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży automotive
  • Interdyscyplinarna wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki, automatyki przemysłowej, bezpieczeństwa maszyn
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń do 1kV
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Proaktywna postawa, dokładności, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, analityczny umysł
  • Umiejętność planowania zadań oraz pracy pod presją czasu

   Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie 1 zmiany
  • Pakiet dodatków socjalnych (m.in. dofinansowania do wakacji)
  • Prywatna opieka medyczna, Karta Multisport
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznej rozwijającej się firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy