ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier utrzymania ruchu z funkcją Lidera

Miejsce pracy: Środa Śląska, Wrocław, Brzeg Dolny, Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie

Miejsce pracy: Środa Śląska

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Rozwojowe stanowisko w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Rynkowe wynagrodzenie podstawowe
  • Premia roczna
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynieryjne lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie zawodowe z zakresu remontów maszyn, mechaniki w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Dyspozycyjność do pracy w trybie ciągłym
  • Wiedza z zakresu automatyki traktowana jako dodatkowy atut
  • Uprawnienia SEP (E)

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji w zakładzie produkcyjnym
  • Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń
  • Planowanie i koordynacja prac oraz nadzór nad podległymi pracownikami
  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw
  • Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Zamawianie części zamiennych
  • Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów, optymalizacja kosztów utrzymania maszyn, urządzeń i instalacji
  • Nadzór nad pracą serwisów i podwykonawców
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy