Inżynier Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

HRK S.A.

Stryków, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Stryków

Zadania:

  • Zapewnianie bezpiecznego środowiska pracy
  • Nadzór techniczny nad stanem parku maszynowego oraz zapewnienie ciągłości produkcji
  • Planowanie i nadzorowanie przeglądów prewencyjnych oraz działań naprawczych maszyn produkcyjnych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i podwykonawcami świadczącymi usługi z zakresu utrzymania ruchu
  • Zarządzanie projektami modernizacyjnymi i ulepszającymi, definiowanie wydatków inwestycyjnych, realizacja zaleceń i działań korygujących
  • Analiza problemów, przygotowanie statystyk i raportów dotyczących dostępności maszyn
  • Analizowanie kosztów napraw, przegladów maszyn i urządzeń
  • Inicjowanie i wdrażanie koncepcji oraz narzędzi usprawniających funkcjonowanie parku maszynowego np. RCFA, TPM, itp.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub na stanowisku związanym z serwisem urządzeń
  • Doświadczenie w zakresie planowania i realizacji przeglądów oraz remontów
  • Doświadczenie w zakresie współpracy z dostawcami towarów, usług i podwykonawcami
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania częściami zamiennymi
  • Znajomość przepisów i standardów BHP
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Umiejętność posługiwania się i tworzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu CMMS lub innych aplikacji związanych z zarządzaniem w obszarze utrzymania ruchu

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Paczki świąteczne
  • Program rekomendacji pracowników
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.