Inżynier Utrzymania Ruchu (Dział Maszyn Krytycznych)

Michael Page

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, wysoko zaawansowanej technologicznie organizacji z sektora chemicznego poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie organizacji w utrzymaniu ciągłości ruchu w wydziale maszyn krytycznych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma należąca do grona największych i najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw chemicznych w Polsce. Organizacja bezustannie się rozwija i rok do roku notuje wzrosty.

W związku z rozwojem działu poszukuję osoby na stanowisko Inżyniera Wsparcia Produkcji w dziale utrzymania ruchu w wydziale maszyn krytycznych.

Opis stanowiska

  • Nadzór i koordynacja działań w zakresie utrzymania ruchu maszyn krytycznych (pompy, kompresory, turbiny, wentylatory, dmuchawy, urządzenia chłodnicze)
  • Planowanie remontów, napraw oraz opracowywanie planu modernizacji
  • Przygotowanie budżetu remontowego dla maszyn krytycznych
  • Wykonywanie prac związanych z rozruchem maszyn
  • Udział w projektach/ odbiorach technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, mechanika i budowa maszyn, energetyka, chłodnictwo
  • Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej,
  • Biegła obsługa komputera , pakiet MS Office,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Mile widziana wiedza/ doświadczenie z remontami/ eksploatacją maszyn przepływowych; wirowych, agregatów chłodniczych
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w zaawansowanej technologicznie organizacji
  • Pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Włocławek
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page