Inżynier Utrzymania Ruchu // 13.250 zł

Gi Group Poland S.A.

Udanin, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Udanin
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontakt z dostawcami usług
  • Przygotowanie poszczególnych raportów w zależności od potrzeb firmy
  • Współpraca z innymi działami, przy odbiorze linii produkcyjnej
  • Koordynacja pracy firmy zewnętrznej

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego na studiach inżynierskich (oferta również dla osoby w trakcie studiów)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym/ produkcyjnym
  • Umiejętność w posługiwaniu się językiem obcym (angielski lub niemiecki) w mowie i piśmie na poziomie minimum B2)

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie od 8.650 zł do 13.250 zł brutto zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie do relokacji

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.