Inżynier Utrzymania Maszyn (Inżynier PLC)

HRK S.A.

Września, wielkopolskie

HRK S.A.

W związku z rozwojem Naszego Klienta, wiodącego producenta systemów dachowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Utrzymania Maszyn (Inżynier PLC)Miejsce pracy: Września

Zadania:

  • Programowanie i modyfikacja sterowników przemysłowych
  • Tworzenie nowych aplikacji opartych na sterownikach
  • Optymalizacja programów w sterownikach i robotach przemysłowych
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, budynku, instalacji
  • Naprawa usterek (mechanicznych, elektrycznych – jeśli posiadane uprawnienia, pneumatycznych, etc.)
  • Identyfikowanie zagrożeń ze strony niesprawnych maszyn lub instalacji
  • Badanie przyczyn usterek i proponowanie usprawnień eliminujących ich ponowne wystąpienie
  • Monitorowanie stanu części zamiennych
  • Współpraca w tworzeniu listy części zamiennych
  • Raportowanie wymaganych danych do wskaźników (np. czas przestojów, czas reakcji)
  • Praca zgodna z przepisami BHP oraz Ochrony Środowiska

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie powyżej 3 lat na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Świadectwa kwalifikacyjne dozoru/ eksploatacji instalacji elektrycznych, świadectwa dozoru/ eksploatacji kotłów, PLC  Siemens Basic, Advanced, S7, Fanuc Basic, Advanced

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Duża dostępność szkoleń dopasowanych do stanowiska
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie, bogaty pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.