Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Inżynier TPM

Od: Moltton
Miejsce pracy: Małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Inicjowanie i realizacja projektów mających na celu poprawę efektywności dostępnego parku maszynowego,
  • Opracowanie i wdrożenie procedur autonomicznego utrzymania ruchu,
  • Wzmocnienie działań w obszarze planowanego utrzymania ruchu i dążenie do ciągłego doskonalenia,
  • Wsparcie działu utrzymania ruchu w zapewnieniu sprawności technicznej i właściwego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych z zastosowaniem narzędzi TPM (analiza awarii EWO, definiowanie standardów oraz klasyfikacja krytyczności maszyn, itp.),
  • Aktywna współpraca z działem UR, inwestycji i poszczególnymi wydziałami produkcyjnymi oraz usprawnienie przepływu informacji pomiędzy nimi.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: automatyka, mechanika i budowa maszyn i pokrewne),
  • Znajomość metod i narzędzi Lean Manufacturing, szczególnie w zakresie TPM,
  • Bardzo dobra znajomość budowy i działania maszyn i urządzeń przemysłowych oraz układów pneumatycznych, hydraulicznych, sterowników PLC, systemów SCADA, itp.
  • Umiejętność czytania rysunków, schematów i dokumentacji technicznej,
  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP oraz pakietu Ms Office,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego w zarządzaniu projektami Lean,
  • Udział w projektach międzynarodowych,
  • Benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS,
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników,
  • Elastyczny czas pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton