Inżynier Testu

Michael Page

Kórnik, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Propozycja zawodowa dla osób, które posiadają doświadczenie w obszarze testów i badań w firmie produkcyjnej, chcących rozwijać się w międzynarodowej organizacji.

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji będącej liderem w zakresie dostarczania rozwiązań w obszarze elektroniki poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Kórnik

Opis stanowiska

  • Programowanie sekwencji testowych, wdrażanie i usprawnianie procedur testowych,
  • Analiza błędów, raportowanie i opracowanie propozycji rozwiązania problemów,
  • Tworzenie i edycja specyfikacji dla testerów funkcjonalnych oraz współpraca z dostawcami,
  • Wsparcie produkcji w awariach związanych z urządzeniami testującymi, szkolenie pracowników z obsługi urządzeń,
  • Wsparcie dla projektów transferu produkcji oraz rozwoju nowego obszaru, współpraca z zagranicznymi oddziałami organizacji.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w obszarze testów i badań (preferowana branża elektroniczna),
  • Znajomość jednego z języków (C, C++, C#),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wiedza na temat badań w procesie produkcji wyrobów elektronicznych oraz znajomość metod testowania,
  • Umiejętności analityczne oraz pracy w zespole,
  • Entuzjazm i samodzielność oraz zdolność do podejmowania inicjatyw.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych,
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje, językowych,
  • Udział w międzynarodowych projektach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku globalnym.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kórnik
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page