Inżynier technolog (Maszyny testowe)

Tychy, śląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

  • Analiza konstrukcji pod kątem najlepszej metody wytwarzania, zdefiniowanie procesu zgodnie z Bill Process
  • Specyfikowanie, nadzorowanie budowy i odbiór maszyn i urządzeń
  • Tworzenie dokumentacji procesu
  • Utrzymywanie systemu zapewnienia jakości w swoim obszarze zgodnie z wymogami klienta oraz wymogami TS16949, ISO14000, PN18000
  • Wsparcie zakładu w obszarze BHP
  • Optymalizacja wyników FTQ i złomów w powierzonym obszarze
  • Uczestnictwo w warsztatach interdyscyplinarnych
  • Zapewnienie technicznego wsparcia i szkolenia dla produkcji, utrzymania ruchu, jakości

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( kierunki: Automatyka i Robotyka)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość Środowiska LabView
  • Znajomość procesów montażu
  • Znajomość zasad konstrukcji maszyn
  • Wiedza z zakresu podstaw Automatyki / Pneumatyki
  • Umiejętność obsługi AutoCad
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji procesowych i stanowiskowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń

Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Kontrola jakości , Praca Inżynieria , Praca Motoryzacja / Automotive