Inżynier/Technik Serwisu Maszyn Pakujących

NES Global Talent Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży opakowaniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Odpowiedzialność za uruchomienie, rozruch, obsługę i serwisowanie urządzeń na powierzonych obiektach
  • Zapewnienie satysfakcji klientów poprzez identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń na terenie firmy klienta.
  • Wykonywanie zaplanowanych i niezaplanowanych konserwacji, kontroli , badań i zgłoszeń serwisowych, w tym wymiany lub modernizacji urządzeń
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy według najwyższych standardów
  • Tworenie raportów ze zrealizowanych wizyt
  • Zarządzanie dokumentacją potrzebną w wykonywaniu codziennej pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego - preferowane techniczne (mechaniczne, budowa maszyn)
  • Doświadczenia w obsłudze i serwisowaniu urządzeń mechanicznych i elektrycznych
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
  • Wiedzy i chęci rozwoju w obszarze automatyki i robotyki
  • Gotowości do ciągłego zdobywania oraz pogłębiania wiedzy na temat produktów, instalacji, eksploatacji, obsługi, konserwacji i naprawy maszyn i urządzeń pakujących
  • Ukierunkowania na potrzeby klienta i otwartość na działania sprzedażowe
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Prawojazdy kat. B
  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
  • Samodzielności i umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Uprawnień SEP do 1 KV.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym
  • Systemy premiowe
  • Pracę w oparciu o wysokie standardy w otoczeniu profesjonalistów,
  • Szkolenia wewnętrzne przygotowujące do wykonania obowiązków i podnoszące kwalifikacje
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.