Inżynier Technik serwisant elektroniki

Hotair

42-400 Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Hotair z siedzibą w Zawierciu poszukuje pracownika na stanowisko:

Technik Serwisant sprzętu elektronicznego.

Jesteśmy bezpośrednim importerem sprzętu dla serwisów elektroniki: zasilacze laboratoryjne, lutownice, systemy naprawy bga i inne.

Miejsce pracy: Zawiercie

Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za:

- terminowe naprawy reklamacyjne

- właściwe klasyfikowanie usterek spełniających warunki gwarancji

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane w dziale reklamacji

Mile widziane doświadczenie w lutowaniu układów bga

Chęć do pracy oraz dalszego rozwoju

Oferujemy:

Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (7-15)

Umowę o pracę

Sprzęt niezbędny do pracy

Szkolenia i możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kontakt telefoniczny po godzinie od 7 do 17.

Prezentacja firmy

Firma Hotair zajmuje się sprzedażą sprzętu wyposażenia warsztatów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis