Inżynier Systemowy

Katowice, śląskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Ocena i nadzór merytoryczny realizowanych w firmie projektów rozwojowych i adaptacyjnych w zakresie systemów srk pod kątem ich funkcjonalności i przydatności dla użytkownika
  • Opracowanie i weryfikacja dokumentacji technicznej dla klienta w zakresie systemów srk
  • Wsparcie przy określaniu wymagań i koncepcji rozwoju systemów srk
  • Wsparcie w analizie dokumentacji systemów srk na zgodność z polskim i europejskim prawodawstwem, instrukcjami kolejowymi oraz wymaganiami klienta
  • Analiza materiałów przetargowych oraz wsparcie w zakresie procesu ofertowania

Wymagania:

  • Wyższe techniczne o kierunku transport lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość budowy, eksploatacji i utrzymania komputerowych i przekaźnikowych systemów srk
  • Znajomość przepisów krajowych w zakresie ruchu kolejowego i sygnalizacji
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Minimum 10-letnie doświadczenie zawodowe, w tym: co najmniej 5 lat na stanowiskach związanych z eksploatacją i utrzymaniem urządzeń srk
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane w dziedzinie transportu kolejowego w specjalności: urządzenia zabezpieczenia i srk
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość przepisów Unii Europejskiej (w tym TSI dla systemu Sterowanie) w zakresie ruchu kolejowego i sygnalizacji

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń
  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Prywatne ubezpieczenie grupowe
  • Wynagrodzenie: 13 000 - 15 000 brutto UoP, 15 000 - 18 000 B2B
  • Pracę zdalną raz w tygodniu (obecnie home office w pełnym wymiarze)

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców