Inżynier Systemowy

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki:

• Ocena i nadzór merytoryczny realizowanych w firmie projektów rozwojowych i adaptacyjnych w zakresie systemów srk pod kątem ich funkcjonalności i przydatności dla użytkownika,
• Opracowanie i weryfikacja dokumentacji technicznej dla klienta w zakresie systemów srk,
• Wsparcie przy określaniu wymagań i koncepcji rozwoju systemów srk,
• Wsparcie w analizie dokumentacji systemów srk na zgodność z polskim i europejskim prawodawstwem, instrukcjami kolejowymi oraz wymaganiami klienta,
• Analiza materiałów przetargowych oraz wsparcie w zakresie procesu ofertowania.

Wymagania:

• Wyższe techniczne o kierunku transport lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość budowy, eksploatacji i utrzymania komputerowych i przekaźnikowych systemów srk,
• Znajomość przepisów krajowych w zakresie ruchu kolejowego i sygnalizacji,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Minimum 10-letnie doświadczenie zawodowe, w tym: co najmniej 5 lat na stanowiskach związanych z eksploatacją i utrzymaniem urządzeń srk,
• Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

• Uprawnienia budowlane w dziedzinie transportu kolejowego w specjalności: urządzenia zabezpieczenia i srk,
• Język angielski na poziomie komunikatywnym,
• Znajomość przepisów Unii Europejskiej (w tym TSI dla systemu Sterowanie) w zakresie ruchu kolejowego i sygnalizacji.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń
• Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
• Przyjazna atmosfera pracy w stabilnej firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.