Inżynier systemowy / programista Ivanti Automation

Damiko

Lublin, Warszawa, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Oczekujemy na zgłoszenia z obszaru całej Polski, preferowane mazowieckie, lubelskie.

Planowane zatrudnienie – styczeń 2019

Główne zadania:

  • wsparcie zespołu inżynierów w prowadzonych projektach
  • pisanie skryptów w JavaScript, PowerShell, HTML, CSS
  • nadzór i utrzymywanie wsparcia technicznego
  • dokumentowanie pracy
  • doradztwo techniczne oraz dobór produktów i rozwiązań
  • przeprowadzanie testów rozwiązań oraz analiza wyników

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na odpowiedzialnym stanowisku w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzysty system wynagrodzenia (stała miesięczna podstawa i atrakcyjny system motywacyjny)
  • rozwój zawodowy, profesjonale szkolenia techniczne i merytoryczne na terenie całego świata
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość współpracy z największymi firmami w Polsce i na świecie
  • system kart uprawniających do korzystania z obiektów sportowych na terenie całego kraju
  • system ubezpieczeń
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość JavaScript, PowerShell, HTML, CSS
  • podstawowa znajomość baz danych / SQL (zwłaszcza Transact-SQL)
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • analityczne myślenie, umiejętność organizowania swojej pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
  • dobra znajomość protokołów http, SOAP, REST
  • znajomość narzędzi pomagających w rozwiązywaniu problemów technicznych/sieciowych

  • Umiejętności:
  • umiejętność pisania, analizowania i poprawiania kodów źródłowych
  • otwartość na naukę innych języków programistycznych
  • znajomość protokołów występujących w sieciach LAN/WAN
  • umiejętność konfiguracji Windows Server i serwerów IIS
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość zagadnień Web Service, API
  • mile widziana znajomość systemów ITSM, CRM
  • mile widziana znajomość środowiska ASP.NET
  • pomysłowość

Prezentacja firmy

Jednym z wyzwań stojących przed departamentami informatyki jest pomoc w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Okres próbny, docelowo umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Automatyka, Praca Inżynieria