Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów firmy na rynku krajowym oraz za granicą
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami
  • Budowa bazy potencjalnych partnerów
  • Współpraca z dostawcami i działem R&D
  • Negocjowanie umów i kontraktów z partnerami biznesowymi
  • Przygotowywanie ofert handlowych, raportów z podjętych działań

FIRMA OFERUJE:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia wprowadzające i produktowe
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Jasno określona ścieżka rozwoju zawodowego

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym min. 2 lata
  • Znajomość branży automotive, tworzyw sztucznych, opakowaniowej będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne
  • Gotowość do mobilnej pracy na terenie całej Polski, jak również gotowość do wyjazdów służbowych za granicę (tzw. "wyjazdy celowane")
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

IDES Consultants Polska jest firmą doradczą z międzynarodowymi doświadczeniami,... skutecznie działającą na rynku polskim od 1996 roku. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2015. Jesteśmy Członkiem - Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz laureatem Złotego Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play. Celem naszego działania jest efektywna współpraca z firmami ukierunkowana na osiąganie sukcesu poprzez dobór wykwalifikowanego personelu, jego dalszy rozwój i wzbogacanie umiejętności zawodowych. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce. Skutecznie rozwiązujemy problemy, niezależnie od wielkości firmy czy też branży, w jakiej ona działa. Skutecznie realizujemy projekty z zakresu rekrutacji, szkoleń, oceny okresowej pracowników, opisów i wartościowania stanowisk pracy, systemów wynagrodzeń, bilansów kompetencji, development center, assessment center. Metody stosowane przez IDES poparte są wieloletnią praktyką i szeroką wiedzą z zakresu doradztwa. Firma IDES zawsze dopasowuje swoje metody do specyfiki i do potrzeb przedsiębiorstwa, ponieważ tylko wtedy przynosi to doskonałe rezultaty i pozwala nam używać Państwa sukcesu jako naszych referencji.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Inżynieria , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi