Inżynier Sprzedaży

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta z kapitałem niemieckim, międzynarodowego producenta w branży sensoryki i automatyki przemysłowej, poszukujemy:

Inżynier SprzedażyMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i realizacja założonych celów w sektorze klientów OEM oraz End User.
  • Prowadzenie projektów handlowych.
  • Sprzedaż rozwiązań w obszarze czujników optycznych, czujników indukcyjnych, barier bezpieczeństwa, czujników przepływu, temperatury i ciśnienia.
  • Budowanie specyfikacji technicznej i prowadzenie działań związanych z wpisaniem firmy na listę akceptowanych dostawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki to: automatyka, elektronika, robotyka.
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży elektrycznej/elektronicznej lub budowy maszyn
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (udział w szkoleniach, kontakty z centralą, praca z dokumentacją techniczną).
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy.
  • Nastawienie na współpracę w raach organizacji.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Dołączenie do firmy o wysokiej kulturze handlowej.
  • Wsparcie techniczne.
  • ?Możliwość uzyskania premii.
  • Narzędzia pracy - laptop, komórka, samochód (również do użytku prywatnego).
  • Szkolenia techniczne w Niemczech.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.