Inżynier Sprzedaży

Klient infoPraca.pl

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma z branży transportu bliskiego, oferująca produkty niemieckiej marki DEMAG, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży w regionie Polski południowo-wschodniej (lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

Zadania:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów w wyznaczonym regionie (lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie) oraz utrzymywanie stałych kontaktów z dotychczasowymi klientami firmy,
  • nawiązywanie kontaktów z inwestorami i jednostkami projektującymi,
  • monitorowanie i analiza działania konkurencji w wyznaczonym regionie,
  • rozpoznawanie potrzeb klientów w zakresie techniki dźwignicowej,
  • opracowywanie danych technicznych do przygotowania ofert na rozwiązania procesowe,
  • selekcjonowanie zapytań ofertowych pod kątem przyjętej strategii sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert na produkty i rozwiązania standardowe,
  • negocjowanie warunków ofertowych w zakresie technicznym i handlowym,
  • prowadzenie doradztwa technicznego dla klientów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w firmach międzynarodowych, w dziale sprzedaży, w zakresie maszyn i urządzeń
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość MS Office,
  • pro aktywna postawa,
  • determinacja w dążeniu do celu,
  • otwartość na nową wiedzę, doświadczenia, ludzi,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji biznesowych,
  • elastyczność w działaniu,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji.

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi