Inżynier sprzedaży

Konin, wielkopolskie

Gi Group Poland S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się sprzedażą obrabiarek CNC, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska centralna

Nr ref.:IS/KAT/GG/11/2021

Zadania:

  • Sprzedaż obrabiarek CNC na wyznaczonym terenie
  • Doradztwo w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań technicznych
  • Opieka nad obecnymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Negocjowanie warunków umów

Czego oczekujemy:

  • Wiedzy lub wykształcenia technicznego
  • Znajomość procesu obróbki skrawaniem będzie dodatkowym atutem
  • Łatwości nawiązywania relacji interpersonalnych
  • Wysokiej motywacji do działania
  • Dyspozycyjności do odbywania podróży służbowych

 Nasz klient oferuje:

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające prowizje od sprzedaży
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód do użytku prywatnego)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą

Gi Group Poland S.Apracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in.... stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Inżynieria , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi