Inżynier Sprzedaży

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest producent w branży HVAC.

Inżynier SprzedażyMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Kształtowanie strategii handlowej na podległym obszarze.
  • Stałe i aktywne poszerzanie portfela klientów wśród projektantów, instalatorów, inwestorów, generalnych wykonawców. Budowanie długofalowych relacji z klientami firmy.
  • Codzienne działania sprzedażowe, mające na celu określenie możliwości sprzedażowych oraz zdobywanie nowych zleceń.
  • Wsparcie techniczne dla klientów.
  • Dbałość o wizerunek firmy na rynku.
  • Raportowanie działań sprzedażowych.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży HVAC-R.
  • Bardzo dobra znajomość branży HVAC (w tym znajomość systemów wody lodowej).
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana specjalizacja:  klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja).
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym swobodną komunikację.
  • Nastawienie na realizację celów oraz samodzielność w działaniu.
  • Wysoki poziom komunikatywności.
  • Wysoka kultura osobista i standardy prowadzenia etycznego biznesu.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej w międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia wraz z systemem premiowym.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Karta MultiSport.
  • Pełne wyposażenie (samochód służbowy, laptop, telefon).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.