Inżynier Sprzedaży Rozwiązań HMI

Devire

Katowice, Kraków, Rzeszów, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Katowice, Kraków, Rzeszów

Naszym Klientem jest firma będąca liderem w swojej branży, dostarczająca swoje produkty do szerokiego grona odbiorców. W zawiązku z dynamicznym rozwojem szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko Inżyniera Sprzedaży systemów HMI

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów – integratorów robotyki, EU oraz producentów maszyn,
  • Utrzymywanie relacji z klientami firmy,
  • Przygotowywanie ofert technicznych i wycen w zakresie dedykowanych rozwiązań technologicznych,
  • przygotowywanie i testowanie wybranych technologii na rzecz projektów,
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych,
  • wsparcie w badaniu rynku, potencjału rozwoju (analizy konkurencji).

Nasz klient oferuje:

  • stanowisko w dynamicznym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz narzędzia pracy
  • bogaty pakiet socjalny

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie systemów HMI
  • Samodzielność w zakresie doboru/konfiguracji układów HMI,
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe – automatyka, mechatronika, elektrotechnika,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomości zagadnień sprzedaży technicznej,
  • Doświadczenia w pracy w zespole międzynarodowym.

Devire Devire Devire Devire