Inżynier Sprzedaży - Polska południowa - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, producenta i dystrybutora maszyn dla przemysłu produkcyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier Sprzedaży na region Polski południowej.

Inżynier Sprzedaży - Polska południowaMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Sprzedaż oferty produktów (maszyny, urządzenia, mat. eksploatacyjne) oraz usług wspierających do firm produkcyjnych w podległym regionie
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z aktywnymi klientami
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów; bieżący monitoring rynku
  • Przygotowywanie ofert, kalkulacji, zestawień
  • Stała współpraca z innymi działami wewnątrz firmy (marketing, serwis, finanse)
  • Reprezentowanie firmy na lokalnych wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży do klienta przemysłowego (B2B).
  • Wykształcenie wyższe (techniczne albo ekonomiczne)
  • Wysoki poziom umiejętności handlowych
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych
  • Zorientowanie na wyniki, proaktywne podejście do klienta
  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szkolenia produktowe i stanowiskowe
  • Pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B oraz pakiet benefitów pozapłacowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.