Inżynier Sprzedaży - HVAC (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w dziale Sprzedaży na stanowisku Inżyniera ds. Sprzdaży, komunikujących się w języku angielskim, niemieckim lub francuskim.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży HVAC ulokowana pod Wrocławiem.

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialna/y za:

* kontakt z klientami,
* przygotowywanie analiz projektów i ofert (analiza techniczna i kosztowa oferowanych urządzeń),
* doradztwo techniczne,
* kontakt z dostawcami, przygotowywanie zapytań ofertowych,
* prowadzenie analiz konkurencji rynkowej.
* koordynowanie procesu produkcyjnego

Profil kandydata

Aby dobrze wykonywać swoje obowiązki pomogą Ci:

* bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (lub francuskiego)
* wykształcenie wyższe techniczne /mile widziana specjalizacja związana z chłodnictwem, mechaniką, budowa maszyn, energetyką, ciepłownictwem, itp.
* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
* obsługa pakietu MS-Office,
* bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność,
* umiejętność i doświadczenie w komunikacji w międzynarodowym środowisku,

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

* umowę o pracę,
* niezbędne narzędzia pracy - laptop, komórka służbowa,
* szkolenie wdrożeniowe,
* możliwość rozwoju zawodowego - w tym szkolenia rozwojowe,
* wyjazdy na Międzynarodowe Targi,
* ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
* możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page