Inżynier Sprzedaży (drukarki przemysłowe)

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, lidera w zakresie urządzeń do druku i znakowania przemysłowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier Sprzedaży (KAM) na region woj. małopolskiego oraz śląskiego.

Inżynier Sprzedaży (drukarki przemysłowe)Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Sprzedaż urządzeń oraz rozwiązań technicznych
  • Prowadzenie i zarządzanie projektami (harmonogramy, prognozy, testy, wizyty)
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z aktywnymi klientami
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów (Prospect)
  • Rozmowy telefoniczne oraz wizyty terenowe u klientów
  • Przygotowywanie ofert, kalkulacji, raportów
  • Samodzielne prowadzenie projektów handlowych w systemie CRM
  • Współpraca w działem Marketingu oraz Serwisu

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży B2B poparte sukcesami w wynikach sprzedaży (preferowane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań zaawansowanych technologicznie)
  • Wykształcenie wyższe (techniczne albo ekonomiczne)
  • Wysoki poziom umiejętności handlowych
  • Dyspozycyjność
  • Zorientowanie na wyniki, proaktywne podejście do klienta
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
  • Umiejętność zarządzania i organizacji czasu pracy
  • Czynne Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szeroki pakiet szkoleń w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zgodnego z uzgodnioną ścieżką kariery
  • Pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
  • Samochód służbowy, komputer, telefon, prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management