Inżynier sprzedaży – Doradca klienta

Bytom, śląskie

Moltton

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami firmy,
  • Realizacja założonego budżetu sprzedaży,
  • Wsparcie techniczne klientów,
  • Prowadzenie działań mających na celu promocję produktów,
  • Utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B w branży przemysłowej
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży wyrobów hutniczych,
  • Umiejętność przeprowadzania analiz finansowych, ekonomicznych i statystycznych,
  • Komunikatywność oraz umiejętność łatwego nawiązywania relacji,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Samodzielność i kreatywność.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem branży,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Bogaty pakiet dodatków,
  • Możliwość dalszego rozwoju.

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji ... specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr. 7145
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Inżynieria , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi