INŻYNIER SPRZEDAŻY CCTV

Szczecin, zachodniopomorskie

AAT HOLDING S.A.

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Sprzedaż rozwiązań CCTV, IP, BMS;
  • Kształtowanie i wzmacnianie wizerunku produktów firmy;
  • Prowadzenie prezentacji produktowych;
  • Doradztwo i wsparcie techniczne dla klientów;
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników firmy oraz kontrahentów.

Wymagamy:

  • Kierunkowego wykształcenia średniego lub wyższego;
  • Znajomości i doświadczenia w zakresie infrastruktury IT;
  • Umiejętności rozwiązywania problemów w sieciach;
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu systemów CCTV IP oraz we wdrożeniach BMS;
  • Umiejętności prowadzenia prezentacji;
  • Umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami;
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy;
  • Szkolenia produktowe i handlowe;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną.

AAT HOLDING to zespół otwartych, pogodnych i zmotywowanych ludzi. Jako lider w branży... elektronicznych systemów zabezpieczeń mienia, stale poszukujemy osób do współpracy, które z pasją realizują swoje zadania, są kompetentne i profesjonalnie podchodzą do obowiązków. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie długoletnią współpracę w stabilnej firmie, prześlij aplikację.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca IT - Konsulting