Inżynier Sprzedaży (branża lotnicza) - rekrutacja online

HRK S.A.

Jasło, podkarpackie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych Klientów, znanej firmy produkcyjnej z obszaru lotniczego i elektrotechnicznego poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży (branża lotnicza)Miejsce pracy: Jasło

Zadania:

  • Obsługa procesu ofertowania i sprzedaży oraz koordynacji dostaw z klientami  branży Aerospace
  • Kontakt z klientem z branży Aerospace
  • Rozwój wolumenu sprzedaży, portfela produktów i reprezentowanie w naszej organizacji interesów klienta z branży lotniczej
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • Negocjowanie warunków i umów handlowych
  • Nadzór nad harmonogramem nowych wdrożeń nowych wyrobów
  • Sporządzanie analiz i zestawień sprzedaży wyrobów lotniczych
  • Nawiązywanie, utrzymywanie i dbanie o rozwój z klientami lotniczymi firmy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność oraz motywację w działaniu
  • Znajomość branży lotniczej – będzie ważnym atutem
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych z ogromnymi możliwościami wzrostu
  • Pakiet benefitów pracowniczych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Eventy integracyjne i sportowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.