Inżynier Sprzedaży - branża automatyki przemysłowej

Illustro Doradztwo s.c.

Wrocław, Wałbrzych, Legnica, dolnośląskie

ILLUSTRO od ponad 10 lat z sukcesem wspiera organizacje w osiąganiu ich celów biznesowych. Oferujemy usługi z zakresu Human Resources, w tym m. in. rekrutacje pracowników, wdrażanie programów adaptacyjnych dla nowych pracowników, programy rozwojowe i ścieżki awansu zawodowego, wdrażanie programów szkoleniowych i motywacyjnych, coachingi i job treningi, budowanie efektywnych zespołów. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).

Dla naszego Klienta – jednego z liderów branży producentów automatyki przemysłowej, specjalizującego się w sensoryce, systemach identyfikacji radiowej RFID, przemysłowych sieciach komunikacyjnych oraz systemach bezpieczeństwa dla przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko inżyniera sprzedaży na region woj. dolnośląskiego.

Region/Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Chcemy powierzyć Ci takie zadania jak:

  • Doradztwo techniczne i obsługa klienta na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji wdrożeń.
  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych.
  • Kreowanie polityki sprzedażowej w podległym regionie - województwo dolnośląskie.
  • Współpraca z zespołem inżynierów na etapie przygotowania oferty i wdrożenia.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wiedzę techniczną w obszarze automatyki przemysłowej (mile widziane, gdy jest poparta doświadczeniem).
  • Wyksztalcenie- preferujemy wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego - preferowany poziom B2.
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych.

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Umowa o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze.
  • Wysokie premie za realizację planu sprzedaży.
  • Samochód służbowy średniej klasy- kompakt.
  • Praca w nowoczesnej firmie z uznaną marką o światowym zasięgu.
  • Wsparcie zespołu technicznego w realizacji sprzedaży.
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń zawodowych - firma posiada własne Centrum Szkoleń technicznych, a dodatkowo otrzymujesz wsparcie coacha, z którym indywidualnie doskonalisz kompetencje.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając przycisk "Aplikuj teraz".