Inżynier Sprzedaży B2B (Region Północ Polski) (K/M)

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dystrybutora produktów z obszaru automatyki przemysłowej, poszukujemy Inżyniera Sprzedaży. Region Polski Północnej (Pas - Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Szczecin)

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma dystrybuująca produkty zaawansowane technologicznie dla swoich klientów z sektora produkcyjnego lecz nie tylko. Do rozwijającego się biznesu poszukuje Inżyniera Sprzedaży na Polskę Północną , który będzie aktywnie przyczyniał (a) się do budowania nowych relacji z przyszłymi klientami.

Nasz Klient ma siedzibę główną w Warszawie lecz potrzeba pojawienia się w centrali jest niezmiernie rzadka.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesem sprzedaży w wyznaczonej grupie klientów poprzez budowanie relacji i działanie zgodne ze strategią firmy
  • Identyfikacja obecnych i przyszłych wymagań rynkowych, poprzez nawiązywanie relacji (w tym osobistych) z obecnymi i potencjalnymi klientami
  • Rozwijanie świadomości Klientów na temat oferowanych rozwiązań i usług
  • Doradztwo klientom w zakresie doboru, zastosowania i eksploatacji produktów, rozwiązań i systemów opartych na produktach firmy
  • Negocjacja warunków współpracy z klientami.
  • Nadzór i ocena rynku oraz dostosowywanie/aktualizowanie strategii sprzedaży do warunków rynkowych.
  • Przygotowywanie propozycji budżetu i prognozowanie sprzedaży
  • Monitorowanie płatności obsługiwanych klientów
  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi zgodnie z obowiązującymi procesami, w celu rozwoju organizacji.
  • Budowanie planów i strategii działań dla wybranych klientów z uwzględnieniem ram czasowych i wskazaniem celów krótko i długoterminowych.
  • Aktywny udział w procesach rozwojowych w obszarze oferty
  • Pozyskiwanie i przekazywanie informacji nt. nowych obszarów sprzedaży

Profil kandydata

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży technicznej - praca z automatyką przemysłową jest plusem (min 2 lata)
  • wykształcenie techniczne lub związane ze sprzedażą B2B
  • gotowość do budowania relacji z klientami B2B, odbywania spotakń f2f w pasie Polski Północnej poprzez bezpośrednie wizyty u Klientów oraz spotkania online.
  • gotowość do pracy w terenie, oraz do pracy hybrydowej (online/ w terenie).
  • płynny agielski - must

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • auto służbowe ( do użytku własnego)
  • bardzo dobra atmosfera pracy, wsparcie przełożonego
  • szkolenia językowe dofinansowane, odbywające się w czasie pracy
  • bardzo dobry pakiet socjalny i medyczny
  • liczne szkolenia, inwestowanie w pracownika
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page