Inżynier Sprzedaży (Automatyka Przmysłowa)

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:

- aktywne prowadzenie działań handlowych w obrębie przydzielonego regionu (województwa),
- pozyskiwanie nowych klientów przemysłowych,
- współpraca techniczno-handlowa z Klientami,
- realizowanie zadań sprzedażowych, marketingowych i doradczych,
- współpraca z Doradcą Techniczno-Handlowym,
- raportowanie działań,
- dbałość o długofalową współpracę i stałe dopasowanie oferty do potrzeb Klientów.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

- min. 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedażowym w branży technicznej,
- znajomości produktów z obszaru automatyki przemysłowej,
- wykształcenia technicznego, mile widziane kierunki: automatyka, robotyka lub podobne,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji,
- pozytywnej energii oraz samodzielności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
plus premia za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi