Inżynier/Specjalista planowania i optymalizacji sieci radiowej - mile widziani studenci

Dekra Praca Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Zadania:

  • Planowanie sieci radiowej 2G, 3G, 4G, 5G.
  • Parametryzacja sieci radiowej 2G, 3G, 4G, 5G.
  • Projektowanie infrastruktury sieciowej.
  • Projektowanie, integracja i komercyjne uruchomienia stacji bazowych.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej.
  • Przygotowywanie danych do pozwoleń UKE.
  • Projektowanie instalacji wewnętrznych dla klientów.
  • Weryfikacja skarg klientów.
  • Raportowanie wykonanych działań.

Wymagania

Wykształcenie wyższe telekomunikacyjne, teleinformatyczne lub informatyczne ze znajomością zagadnień telekomunikacji ruchomej – mile widziany student jednego z wymienionych kierunków

Znajomość zagadnień związanych z planowaniem sieci radiowej, w tym sieci 4G i 5G.

Znajomość struktury sieci komórkowych.

Doświadczenie w projektowaniu sieci radiowych będzie mile widziane.

Umiejętność programowania (PHP, JavaScript, SQL Oracle, PL/SQL) będzie dodatkowym atutem.

Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym.

Zdolność analitycznego myślenia.

Zdolność myślenia krytycznego.

Umiejętność pracy w zespole.

Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis