Inżynier/Specjalista ds Systemów Jakości (automotive)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta międzynarodowej organizacji z branży automotive poszukujemy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu systemami jakości w branży automitive na stanowisko Inżyniera/Specjalisty ds. systemów jakości.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna będąca liderem w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania jakością zgodnym z wymaganiami ISO 9001/ IATF 16949 oraz specyficznymi wymaganiami klientów - procedury, formularze, instrukcje pracy
  • Nadzór (planowanie, koordynacja) nad audytami wewnętrznymi (systemu, procesu, LPA, analizy dot. Formel Q, MSA, BIQS)
  • Planowanie i przeprowadzanie szkoleń odnośnie systemu jakości dla wszystkich pracowników
  • Prowadzenie spotkań dot. rozwiązywanych problemów
  • Nadzór nad niezgodnościami stwierdzonymi w trakcie audytów IMS oraz IATF
  • Wdrażanie i utrzymywanie IMS (zmiany wynikające z IATF, zmiany wynikające z aktualizacji dokumentacji dywizyjnej)

Profil kandydata

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu systemem jakości, w przemyśle motoryzacyjnym
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Audytor wewnętrzny IATF 16949 - miel widziane
  • Znajomość wymagań VDA 6.3, IATF 16949, ISO 9001
  • Znajomość narzędzi jakościowych: 8D, QRQC, 5 WHY, Ishikawa
  • Znajomość FMEA, PPAP, SPC-MSA, CP, APQP
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Audytor procesu VDA 6.3 (szkolenie certyfikowane) - mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Ciekawe projekty i współpraca z doświadczoną kadrą
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Bogaty pakiet szkoleń

  • Ubezpieczenie oraz kartę multisport
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page