Opis stanowiska pracy

- kształtowanie i optymalizacja procesów spawania,

- opracowywanie instrukcji technologicznych w zakresie spawania,

- prowadzenie walidacji procesów spawania,

- zapewnienie poprawnego procesu odbiorów jakościowych konstrukcji spawanych zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,

- współpraca z klientami i dostawcami w zakresie wszystkich działań w obszarze spawalnictwa,

- rozwój i kształcenie pracowników w zakresie spawalnictwa - nadawanie i wstrzymywanie uprawnień spawalniczych,

- prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,

- zarządzanie grupą podległych pracowników.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowana wiedza z zakresu inżynierii metali lub inżynierii mechanicznej oraz spawalnictwa),

- dobra znajomość rysunku,

- uprawnienia EWE/IWE,

- uprawnienia VT1 + VT2,

- ugruntowania wiedza z zakresu spawalnictwa,

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Zakład Metalowy Ortyl jest firmą rodzinną, której początki dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria