Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/05/2018.

Inżynier Serwisu

śląskie, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location śląskie

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Zadania:

• Utrzymywanie stałego kontaktu i zapewnianie stałego wsparcia technicznego klientom firmy zlokalizowanym na całym świecie

• Wsparcie techniczne w zakresie uruchamiania produktów firmy

• Analiza reklamacji pod kątem merytorycznym

• Odbywanie wizyt reklamacyjnych u klientów, wparcie w identyfikowaniu problemów technicznych i pomoc w szybkim ich rozwiązywaniu

• Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

• Opracowywanie dokumentacji serwisowej

Nasz Klient zapewnia:

• Pracę w nowoczesnej firmie będącej liderem w swej branży

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Szansę rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej

U Kandydatów zwracamy szczególną uwagę na:

• Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, elektronika, automatyka)

• Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (utrzymanie ruchu, serwis)

• Wiedzę techniczną z zakresu budowy maszyn, ich funkcjonalności, utrzymania i serwisowania

• Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

• Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

• Czynne prawo jazdy kat. B.

• Biegłą obsługę komputera (MS Office)

• Samodzielność dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji