Inżynier serwisu

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1162705

Dla naszego Klienta, intensywnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży automatyki przemysłowej, z siedzibą w Gliwicach, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Serwisu.

Obowiązki na tym stanowisku obejmują:
  • Instalację, uruchamianie, diagnostykę komponentów systemu sterowania
  • Obsługę serwisową systemów DCS zainstalowanych u klientów firmy
  • Dostarczanie wsparcia technicznego w ramach usługi on-call 24h/7
  • Programowanie oraz wykonywanie zmian aplikacyjnych w systemie DCS oraz HIMA
  • Realizacja powierzonych zadań z zakresu IT w tym: sieci, cybersecurity, systemów operacyjnych, wirtualizacji, Valem Industrial Internet (VII)
  • Samodzielną realizację zleconych zadań serwisowych
  • Raportowanie postępu prac do TL, SM, PM
  • Prowadzenie szkoleń technicznych wewnętrznych i zewnętrznych (dla klientów)
  • Przeprowadzanie audytów systemu DCS oraz SIS
  • Wsparcie sprzedaży od strony przygotowania technicznego oferty oraz identyfikacji potrzeb klientów
  • Udział w spotkaniach działowych
  • Podróże służbowe
  • Realizacja innych obowiązków / specjalnych zadań zgodnych z wymaganiami

 Idealny kandydat powinien mieć:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji sterującej
  • Doświadczenie przy instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych stacji roboczych, serwerów
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientami
  • Sumienność i dokładność przy wykonywaniu zadań
  • Odpowiedzialność za realizację przydzielonych zadań
  • Bardzo dobrą organizację pracy
  • Wysoką motywację i chęć rozwoju zawodowego
  • Gotowość do pełnienia dyżurów serwisowych 24/7
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze, diagnostyce systemów PLC/DCS

  Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość wykorzystywania języka obcego w codziennych obowiązkach oraz pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy