Opis stanowiska pracy

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz Zespół złożony z profesjonalistów jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Aktualnie dla naszego Klienta - dystrybutorem urządzeń medycznych i laboratoryjnych- poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Serwisu

Do zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • Montaż oraz naprawy sprzętu w branży medycznej, produkcyjnej i laboratoryjnej
  • Samodzielne przygotowywanie wizyt, zamówień, organizacja czasu pracy i zleceń od klientów
  • Nawiązywanie kontaktów z aktualnymi klientami i pozyskiwanie nowych kontraktów
  • Obsługa i profesjonalne doradztwo dla dotychczasowych klientów on-line

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego
  • Mile widziane doświadczenie w spawaniu i hydraulice
  • Umiejętność pracy indywidualnej - organizacja oraz współpracy z zespołem
  • Znajomość biegła programów biurowych
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do delegacji

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon, narzędzia serwisowe)
  • Miłą i serdeczną atmosferę w młodym, zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Grupa ProfAs Sp. z o.o. powstała w roku 2000. Od samego początku naszej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Doradztwo / Konsulting