Inżynier serwisu

TPROFILE

Biskupice, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

 Opis stanowiska:

 - Przygotowywanie wycen i ofert technicznych

 - Serwisowanie urządzeń

 - Udział w realizacji projektów instalacji laboratoriów

 - Prowadzenie szkoleń i doradztwa technicznego

Wymagania:

 - Wykształcenie minimum średnie techniczne

 - Umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów technicznych

 - Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych i

    chłodniczych

 - Znajomość zagadnień dotyczących chłodnictwa

- Mile widziany certyfikat personalny w zakresie f-gazów

 - Znajomość języka angielskiego mile widziana

 - Prawo jazdy kat. B

 - Dyspozycyjność i umiejętności komunikacyjne oraz dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

- Ciekawą i pełną wyzwań pracę

 - Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

 - Możliwość udziału w międzynarodowych projektach branży motoryzacyjnej, obronnej,

   lotnicznej

 - Pracę w młodym i przyjaznym zespole

 - Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Nasza firma specjalizuje się w budowie laboratoriów środowiskowych. Dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis