Inżynier Serwisu Obsługi Gwarancyjnej - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta firmy, która działa jako generalny wykonawca instalacji sanitarnych i elektrycznych w budownictwie kubaturowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Serwisu Obsługi GwarancyjnejMiejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór i koordynacja prac serwisowych,
  • Obsługa gwarancyjna zrealizowanych instalacji sanitarnych i HVAC,
  • Weryfikacja dokumentacji (umowy, dokumentacje techniczne),
  • Kontakt z klientami i dostawcami, uzgodnienia techniczne.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne, min. średnie (preferowane inżyniera środowiska, mechanika, elektryka),
  • Doświadczanie w obsłudze bądź realizacji instalacji sanitarnych i HVAC,
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Umiejętność obsługi komputera (Office, Google, CAD),
  • Doświadczenie w prawnych aspektach obsługi reklamacji będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Miłą atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne i przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dodatkowy pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Benefit, dodatkowe, ubezpieczenie).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.