Inżynier serwisu (instalacje teletechniczne) - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki budynkowej/BMS poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier serwisu (instalacje teletechniczne)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Instalowanie, serwisowanie i naprawianie systemów bezpieczeństwa.
  • Wsparcie techniczne dla Klientów firmy.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Praca mobilna na terenie Wrocławia i okolic

Wymagania:

  • Znajomość branży systemów bezpieczeństwa - CCTV, SSWiN, BMS, ACC, SSP, DSO
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie serwisu
  • Uprawnienia elektryczne SEP E i D do 1kV.
  • Znajomość pakietu Office.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - dodatkowy atut.
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego - dodatkowy atut.
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • Prywatną Opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer przenośny oraz telefon komórkowy
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • Możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji w zespole profesjonalistów
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach związanych z podnoszeniem kompetencji zawodowych
  • Pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole oraz w gronie doświadczonych pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.