Michael Page Michael Page

Inżynier Serwisu (f/m)

Rola dla zmotoryzowanych pasjonatów nowych technologii i absolwentów kierunków technicznych.

Doskonała szansa na rozwój, zebranie doświadczeń w kontakcie z zaawansowanymi technologicznie produktami (oraz z klientem) i przemierzanie służbowym samochodem terenów Dolnego Śląska :-)

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma oferująca szerokie portfolio produktów w ramach drukowania przemysłowego.

Opis stanowiska

Inżynier Serwisu będzie odpowiedzialny za:

  • bieżącą pomoc i doradztwo klientom w sprawach technicznych i serwisowych (na terenie woj.: dolnośląskiego, opolskiego)
  • naprawę i instalację urządzeń u klientów
  • współpracę z działem handlowym
  • prowadzenie dokumentacji

Profil kandydata

Nasz Klient szuka osoby, która:

  • skończyła studia o profilu technicznym (automatyka, elektronika, budowa maszyn, pokrewne) lub kontynuuje je zaocznie
  • jest dyspozycyjna, samodzielna, dobrze zarządza swoim czasem pracy
  • łatwo nawiązuje kontakty i utrzymuje relacje
  • zna język angielski w stopniu, który umożliwia swobodny kontakt
  • ma prawo jazdy (kat. B)
  • ma za sobą pierwsze doświadczenia serwisowe - dodatkowy atut

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • pakiet szkoleń produktowych (w Polsce i za granicą)
  • zdobycie doświadczenia (również pierwszego!) w międzynarodowym środowisku, w ramach zgranego, otwartego zespołu
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: woj. dolnośląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page