ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier rozwoju produktu

Miejsce pracy: Stargard

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Pracę w międzynarodowej firmie o niekorporacyjnym podejściu do pracowników
  • Bezpośredni wpływ na tworzenie i powstawanie produktu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet medyczny
  • Wdrożenie szkoleniowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku: Chemia, Analityka Chemiczna lub pokrewne
  • Język angielski na poziomie min. B2/C1
  • Doświadczenie w pracy związane z rozwojem produktu w laboratorium chemicznym
  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu działań
  • Komunikatywność

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie rozwojem produktu i wykonywanie niezbędnych testów
  • Kontrolowanie pracy produkcji i jej usprawnianie
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami i instytutami zewnętrznymi w celu zapewnienia jakości produktu
  • Opracowywanie nowych produktów (mieszanki, zapachy, kolory) zgodnie z wymaganiami klienta
  • Poszukiwanie nowych surowców i ich testowanie
  • Bycie pierwszym punktem kontaktu dla wsparcia produkcji w Stargardzie i ścisła współpraca z działem RnD w Belgii
  • Zarządzanie dokumentacją i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy